MAVİ SAHNE TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GEÇEKLEŞTİRİYOR, “FLAMENKO MARATONU” DÜZENLİYOR!
11 Kasım 2013 – 00:23 | Yorum Yok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Türkiye’de ilk kez bir “Flamenko Maratonu” gerçekleşiyor. 16 Kasım Dünya Flamenko Günü nedeniyle düzenlenen bu ilk maraton Ankara’da Mavi Sahne’de gerçekleşiyor. Flamenko’nun dans formlarından ‘’Sevillanas’’ dalında yapılacak olan maraton, tüm Flamenkoseverlere açık olarak düzenleniyor.
Mavi Sahne, …

Yazının tamamını okuyun »
Tango

Salsa

Oryantal

Bale

Hip Hop

Ana Sayfa » Bale, Balıkesir

Bandırma Dans Okulu

07 Haziran 2009 saat 21:35 de tarafından yazılmıştır.56 Yorum

Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde, ilk dans okulu hizmete açıldı.

Rusya’da uzun yıllar dans öğretmenliği yapan Marina ve Türk eşi Hasan Ali Balacan tarafından açılan Global Dans-Bale Eğitim Merkezi’nde, her yaş grubuna göre çeşitli dans ve bale kursları düzenlenecek.

Eken Otel arkasında hizmete giren merkezin sahibi dans öğretmeni Marina Balacan, merkezlerinde baleden tangoya, polonez dansından valse kadar 20 çeşit dans kursu açacaklarını söyledi.

Düğünler için, gelin ve damatlara özel hızlandırılmış dans dersleri de vereceklerini belirten Marina Balacan, “Bandırma’da ilk defa profesyonel bir dans ve bale kursu açıldı. Daha önce çocuklarını baleye ve dans kurslarına göndermek isteyenler için böyle bir merkez bulunmuyordu.

Uzun yıllardır yurtdışında dans öğretmenliği yaptıktan sonra eşimin memleketi olan Bandırma’da böyle bir merkez açmaya karar verdik. Üyelik ücretimiz dans kursları için aylık 50 YTL, bale için 60 YTL olacak.

Merkezimize üye olan kişilere haftada iki saatten ayda 8 saat dans ve bale kursu vereceğiz” dedi.

Benzer Kurslar – Okullar